Księga Zakręconych Gości

Tutaj możesz:

  • pochwalić się ułożeniem kostki dzięki temu kursowi,
  • zachęcić innych do wytrwałości,
  • wyrazić opinię o kursie,
  • opisać swoją przygodę z ukladaniem Kostki,
  • lub po prostu sprawdzić czy komuś udało się ułożyć czytając moje porady*

Zachęcam do wpisu i dziękuję za wszystkie komentarze.

*Najciekawsze wpisy prezentowane są losowo na stronie głównej.

**Zastrzegam sobie prawo kasowania wpisów chamskich, czysto reklamowych, niezwiązanych z tematyką kostki i/lub kursu, zawierających wulgaryzmy, linki do stron pornograficznych, rasistowskich itp. oraz tych wpisów, które obrażają mnie lub innych rubikomaniaków.  Mimo wolności słowa kasować będę także te wpisy z oceną negatywną przy których nie będzie ważnego adresu e-mail. Dla pełnej jasności patrz również dział FAQ.

 

Dodaj nowy wpis
Imię:
Email:
Miasto:
Treść wpisu:

#6 / -- / Piotr / Ruda Śląska
super kurs!!!!! moim zdaniem jest to najłatwiejszy kurs jaki można znaleść w internecie . naprawde warto do niego zajrzeć bo każdy może ułożyć kostke rubika nawet ty!
#5 / -- / Bartek / PTB
Dzięki temu kursowi ułożyłem kostkę raz, drugi, trzeci. Od wczoraj opanowałem na pamięć wszystkie lekcje oprócz dwóch ostatnich. Algorytmy opisane w prosty i jasny sposób! Oby takich więcej nauk!
#4 / -- / Patryk /
Przed kursem byłem kompletnie zielony, nie umiałem ułożyć nawet jednej ścianki. Kompletnie tego nie ogarnialem. A tu proszę, krok po kroku pięknie wyjaśnione, po dwóch dniach (2 godzinny dziennie) wszystko zalapalem i teraz już sam składam kostkę bez problemu. Naprawdę warto się tego nauczyć, zaimponować znajomym, i dla własnej satysfakcji. Polecam tę stronke gorąco!
#3 / -- / Jadzia /
Udało się! Bardzo prosty i czytelny kurs. Zaczynałam od lekcji 5. Przy innych kursach nie udało mi się tylko dwie warstwy, a nie udało się ułożyć do końca. Z tym kursem HURRA! UDAŁO SIĘ! Wielkie dzięki za czytelny kurs.
#2 / -- / Aleksandra /
Cześć! Właśnie skończyłam układać kostkę- udało mi się to po raz pierwszy! Świetny kurs- jeszcze dzisiaj błądziłam po innych stronach internetowych i nie mogłam zrozumieć, co przekręcić i jak, a tu proszę- przejrzyście i zrozumiale.
Dziękuje i zachęcam innych!
#1 / -- / Aneta /
Koniec Świata! No prawie, ale da się już zmieniać daty w księdze :-)
< Poprzednia 1 (...) 110 111 112 113
Copyright by KostkaRubika.info 2003-2013. Wszystkie prawa zastrzeżone. Grafika i treść - Rubikman, Layout - Bartosz Grabowski