Księga Zakręconych Gości

Tutaj możesz:

  • pochwalić się ułożeniem kostki dzięki temu kursowi,
  • zachęcić innych do wytrwałości,
  • wyrazić opinię o kursie,
  • opisać swoją przygodę z ukladaniem kostki Rubika,
  • lub po prostu sprawdzić czy komuś udało się ułożyć czytając moje porady*

Zachęcam do wpisu i dziękuję za wszystkie komentarze.

*Najciekawsze wpisy prezentowane są losowo na stronie głównej.

**Zastrzegam sobie prawo kasowania wpisów chamskich, czysto reklamowych, niezwiązanych z tematyką kostki i/lub kursu, zawierających wulgaryzmy, linki do stron pornograficznych, rasistowskich itp. oraz tych wpisów, które obrażają mnie lub innych rubikomaniaków.  Mimo wolności słowa kasować będę także te wpisy z oceną negatywną przy których nie będzie ważnego adresu e-mail. Dla pełnej jasności patrz również dział FAQ.

 

Dodaj nowy wpis
Imię:
Email:
Miasto:
Treść wpisu:

#49 / 2003-07-15 11:29 / Michał /
Dzięki! Nauczyłem się układać w niecały dzień właśnie dzięki tej stronie. Pozdrawiam!
#48 / 2003-07-07 23:25 / Mała :P /
No luxus normalnie, ułożyłam, wydrukować trzeba :D się poduczyć, dzięki bardzo autorowi a kolejnym uczącym się POWODZENIA!! zaje...... opisane kolejne ruchy więc nie ma czego się bać, papa :)
#47 / 2003-07-03 21:31 / qbass /
Całkiem cool kurs. Chociaż kostkę układać nauczyłem się jakiś czas temu to muszę przyznać że kręci mnie to wciąż tak samo :-)
#46 / 2003-07-01 19:29 / Robin /
Kursik fajny. Śmieszne są te wymagania na wstępie. Ja trafiłem tu ze strony angielskojęzycznej więc można by do wymagań dodać również to że trzeba znać język polski :-))
#45 / 2003-06-22 15:05 / Crash /
Po prostu zaje...dobry kurs! W godzinkę nauczyłem się układać kostkę rubika! Kiedyś za***ałem jakąś gazetę z czytelni w szkole bo tam był jakiś kurs ale tak napisany, że nic z niego nie rozumiałem. A to? Perełka! Gratulacje i tak trzymać!!!
#44 / 2003-06-22 14:16 / Chester /
Układać kostkę chciałem od bardzo dawna ale wydawało mi się to wręcz niemożliwe bo za trudne. w końcu kto ma aż tak dobra wyobraźnię przestrzenna. kiedyś widziałem jakiś kurs i próbowałem ale do bani nawet drugiego rzędu nie ułożyłem bo był tak opornie napisany, a teraz po jednej godzinie ułożyłem z pomocą tej strony a najpóźniej za kilka dni będę układał sam wystarczy nauczyć się pary łatwych tricków.
Moja ocena tej strony 7/6. Jest po prostu zaj... no wiecie.
#43 / 2003-06-20 20:25 / Pepe&Gocha /
Zaczęło się od wyszukiwarki. Pierwsza strona to wielki niewypał. Natomiast ta jest extra. Nobla dla autora tej strony i kursu!!!!!!!!!
#42 / 2003-06-16 15:05 / Marcus /
WOW Nauczyłem się układać tą @!#$#@ kostkę !!!
Kiedyś znajomy nauczył mnie jak dojść do 5 lekcji ,ale dalej sam nie pamiętał - więc ja nie umiałem. A z tej strony poznałem jak to dalej ułożyć !!! :)
#41 / 2003-06-13 09:02 / ala /
ta strona jest super !!!! umiem układać rubika !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
#40 / 2003-06-07 19:51 / LPfan /
Yo ! Nauczyłem się Układać tą (cholerną) kostkę ! :D Zajęło mi to jakieś 3 dni i nie było łatwo nauczyć się wszystkiego na pamięć ;D Ale jak się ją ułoży to radocha niesamowita :P Poza tym można pochwalić się przed znajomymi ;D W sumie niezła zabawa :)
#39 / --www.birezo ki.pl / tomeck /
Stronka i kurs są SUPER!!!, ułożenie kostki po raz pierwszy daje unikalny efekt rozkoszy:), fantastyczna sprawa. Teraz w ramach jazdy PKP ćwiczę jak robić to szybciej;) pozdrawiam!!!!
#38 / -- / jolakubus / 18-02-2006 (22:35)
REWELACJA!!!
Podziwiam Cię za wkład pracy włożony w tą stronę. Wytłumaczyłeś wszystko ze szczegółami, więc nie sposób nie podołać zadaniu ułożenia kosteczki. Najbardziej podoba mi się instrukcja układania kostki napisana z poczuciem humoru - to mnie ujęło za serce. Dziękuję za pomoc i pozdrawiam serdecznie. Jolka.
#37 / -- / Marek /
Hejka!
Super stronka! Naprawdę mi pomogła w zapoznaniu się z kostką:-) Fajnie, że chciało Ci się ją stworzyć, więc wielkie dzięki!!!

Pozdrawiam
#36 / -- / Yaahoo /
Super kursik nawet dla topornych moja kostka po kilku latach leżakowania w końcu ułożona przeze mnie. Dzięki za wszystkie porady!!!!
Pzdro
#35 / -- / bartek /
bardzo dobry kurs. teraz każdą wolną chwilę poświęcam na układanie kostki. rewelacja. dziękuję bardzo autorowi kursu:)
#34 / -- / Andzia /
No tak...wszyscy się cieszą z ułożenia kostki, a ja jeszcze nie mogę :( oczywiście nie obwiniam o to autora, bo uważam, że tłumaczy bardzo dobrze i zrozumiale....ale gdy przychodzi czas na ułożenie "literki T" na każdej ściance, nie mogę sobie poradzic :(...ostatnio ułożyłam już 3 ścianki z "T", ale przy układaniu 4 ( co i tak nie wyszło) zepsułam 3-cią . Brakuje mi właśnie do tego kroku opisu, ale chyba do tego trzeba dośc już tylko samym. Pozdrawiam wszystkich, także autora :) Powodzenia w dalszym układaniu.
#33 / -- / Protoplasta rodu Piasta / Mińsk Mazowiecki
Pierwszy raz przy pomocy tego kursu ułożyłem kostkę w 2005r.Kiedy teraz znowu wpadła mi w ręce kostka,a nie mogłem wyjść poza dwie warstwy przypomniałem sobie o tym kursie.najlepszy ze wszystkich pomocników jakie można znaleźć w internecie.Gratuluję i dziękuję.
#32 / -- / Sławek / Wrocław
bardzo dobry kurs, pierwszy przy którym wreszcie skapowałem o co tu dokładnie chodzi:) Pozdrowienia dla autora
#31 / -- / Barbara /
W końcu udało się!!! Jestem z siebie dumna.
#30 / -- / Robert / Berlin
Super !! Dzięki wielkie za ten kurs, podobnie jak i inni szybko opanowałem ruchy, mi zajęło to niecałe 2 dni. Teraz układam Kostkę Rubika w 10 minut, a nie jak wcześniej 2, 3 godziny. Jeszcze raz wielkie dzięki za ten Kurs
< Poprzednia 1 (...) 106 107 108 109 110 111 Następna >
Copyright by KostkaRubika.info 2003-2013. Wszystkie prawa zastrzeżone. Grafika i treść - Rubikman, Layout - Bartosz Grabowski